Vítejte na stránce MHD na Hané!

O stránkách

Vážení čtenáři,
vítám vás na internetových stránkách, které se zabývají městskou a příměstskou hromadnou dopravou na územní střední Moravy (okresy Olomouc, Prostějov a Přerov). Jsou zde informace a fotografie tří nejvýznamnějších autobusových dopravců: (Dopravní podnik města Olomouce, Connex Morava a FTL Prostějov). Jedná se neoficiální stránky, s kterými nemá nic společného žádných z dopravců, o kterých se zde vyskytují informace. Tyto stránky, které tvoří fandové, kteří mají téma této stránky jako svůj koníček.

První verze stránek vznikla v roce 2005, byla umístěna na adrese mhdnahane.aktualne.cz a první spuštění stránek bylo dne 8.3.2005. Po vzniku zpravodajského servru www.aktualne.cz byla stránka přesunuta na další adresu mhdnahane.xf.cz. V polovině roku 2006 byly stránky přesunuty na doposud funkční www adresu www.mhdnahane.net.

První verze strának MHD na Hané

Doufám, že tyto stránky mají nějaký přínos pro příznivce městské a regionální dopravy. Předpokládám, že všechny odkazy by měly být funkční a že se zde nebudou vyskytovat chyby. Pokud náhodou na nějakou tu chybu narazíte tak mi, prosím, dejte vědět například na elektronickou adresu. Pokud budete mít nějaké dotazy nebo připomínky pište také.

Autoři fotografií: Adam, Bart, Jan Emmer, Martin Janda, Kukina, Martin Liška, Mirek, ppeta, Urbino 12, Jiří Vavrda, Lukáš Vrobel, yks82, Tomáš Zavadil.

© Bart

© MHD na Hané, Šíření materiálů pouze se souhlasem autorů, 2005-2024